logo logo
تازه های نیروگاه شنبه 21 اردیبهشت 1398 ساعت 15:27

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان رقم خورد

آغاز برنامه های ویژه فرهنگی و مذهبی نیروگاه مشهد

محمدرضا جعفری دبیر شورای فرهنگی و دینی نیروگاه مشهد با بیان مطلب فوق بیان کرد؛
بر مبنای برنامه تدوین شده در شورای فرهنگی و دینی نیروگاه که اجرا می گردد؛ برنامه های متنوع و جامعی به منظور بهره مندی هر چه بهتر از فیوضات این ماه پر فضیلت تدارک دیده شده است.
جعفری ادامه داد؛
در این ماه تلاوت قرآن کریم به صورت حذب خوانی در مسجد نیروگاه؛ مسابقه حفظ سوره توسط همکاران در طول ماه مبارک, جزء خوانی قرآن کریم توسط همکاران در منزل؛ تفسیر قرآن و صحیفه سجادیه در هنگامه نماز ظهر و عصر همچنین جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی همکاران به منظور کمک به افراد نیازمند از مهمترین برنامه های فرهنگی پیش رو در رمضان 1398 می باشد .
دبیر شورای فرهنگی و دینی نیروگاه مشهد در پایان سخنان خود خاطر نشان شد؛
امید داریم همانند سنوات قبل در اجرای برنامه های فرهنگی ویژه ماه مبارک رمضان با همکاری تمامی همکاران به ویژه پشتیبانی های معنوی مدیریت محترم عامل موفق عمل نماییم.
آقای آقابیگی سرپرست نظارت و بازرسی شرکت مدیریت تولید برق مشهد نیز در حاشیه این گزارش نیروگاه مشهد را جزو شرکت های برتر در حوزه فعالیت های فرهنگی و دینی بر شمرد و افزود؛ اینک که شاهد تلاش و فعالیتی توام با اقدامات فرهنگی و دینی در نیروگاه مشهد هستیم؛ شایسته است از تلاش بی شائیه و مساعی ارزشمند تمامی همکاران به ویژه اعضای شورای فرهنگی و دینی نیروگاه مشهد قدردانی نمایم.
وی در خاتمه سخنان خود خاطر نشان کرد؛ بی شک مجموعه ای در بستر تولید موفق خواهد بود که علاوه بر تقویت نیروی انسانی متخصص، در تذهیب نفس، اجرای برنامه های مذهبی و فرهنگی نیزمداقه لازمه را مبذول دارد تا حداکثرکارآمدی نیروهای مستعد حاصل گردد.


منبع: روابط عمومی  تعداد بازدید : 227 نوشته شده توسط: توحید جلایرنیا

کلمات کلیدی:  ماه رمضان - نیروگاه مشهد


بازگشت

درباره نيروگاه
بازرگاني
گالری
پيوندها
 گالری      
 عکس های تعمیرات اساسی نیروگاه      
       
       

  

hit counter