logo logo
تازه های نیروگاه پنجشنبه 19 اردیبهشت 1398 ساعت 9:23

برگزاری جشن با شکوه روز جهانی کار و کارگر در نیروگاه مشهد

با هدف تکریم کارکنان نمونه و تقدیر از همکاران رقم خورد. برگزاری جشن با شکوه روز جهانی کار و کارگر در نیروگاه مشهد

مراسم با شکوه جشن روز کار و کارگر با هدف تکریم نفرات برتر نیروگاهی با حضور مدیرعامل و سایر مدیران امور در نمازخانه والفجر نیروگاه مشهد برگزار شد.
در این مراسم که مطابق سنوات گذشته  در 14 اردیبهشت ماه و راس ساعت 14 به منظور قدردانی از زحمات کارکنان در طول یک سال فعالیت و تلاش خالصانه و مجاهدانه در عرصه تولید انرژی ارزشمند برق برگزار شد؛ مهندس مصطفی یعقوبی مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق مشهد؛ به ایراد سخنرانی و تبیین خط مشی های اصلی نیروگاه در سال 1398 با بهره گیری از منویات رهبری و شعار سال – رونق تولید – پرداخت.
یعقوبی در سخنان خود؛ ضمن قدردانی از تلاش همه کارکنان شرکت مدیریت تولید برق مشهد در راستای کسب موفقیت های صورت پذیرفته در زمینه تولید و آمادگی نیروگاه  و اجرای پروژه های بهینه سازی در سال 1397 و آزمون موفق خود راه انداز واحد آلستوم در روزهای پایانی سال 1397 از همدلی کارکنان سخن به میان آورد و افزود؛ هر یک از کارکنان می بایست برای رسیدن به اهداف خود و به تبع آن موفقیت؛ علاوه برخانواده؛ حداقل یکی از همکاران خویش را در نظر گرفته و برای موفقیت و نیل به اهداف وی نیز در تلاش بوده و در حوزه کاری خود بهترین باشد.
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق مشهد همچنین در ادامه سخنان خود بر اهمیت حفظ و نگهداری تجهیزات نیروگاه، صرفه جویی و بهینه مصرف نمودن لوازم و قطعات، بهبود شیوه و روش انجام کار، افزایش کارآیی، ارتقای حس مسئولیت پذیری، رعایت اخلاق حرفه ای و وجدان کاری تاکید کرد.
ایشان در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تشکر ویژه از تمامی همکاران نیروگاهی؛ افزود؛ هرچند بنا به رسم مرسوم تعداد اندکی از همکاران؛ عنوان نمونه سال را کسب نمودند اما؛ بی شک یکایک کارکنان شرکت مدیریت تولید برق مشهد در زمره نفرات برتر و مستعد جامعه هستند و قطعاً در وقت مقتضی از ایشان نیز تقدیر خواهد شد.
مهندس یعقوبی در پایان سخنان خود ضمن قدردانی از حضور پرشور همکاران در  سی و هفتمین دوره از جشن روز جهانی کار و کارگر خاطرنشان نمود؛ نام شرکت مدیریت تولید برق مشهد با تلاش و دلسوزی بی شائبه همکاران محترم این شرکت گره خورده است و امید است بتوان در مسیر بهبود بهره وری و همچنین ارتقای سطح کیفی و کمی کارکنان اقدامات ارزشمندی را در سال 1398 رقم زد.
 اضافه می نماید؛ در این مراسم به نفرات برتر نیروگاه در رده های کارشناسی- تکنسینی و کارگری علاوه بر تندیس افتخار هدایایی نیز به رسم قدردانی تقدیم شد.
همچنین در این مراسم از همکاران محترمی که به افتخار بازنشستگی در سال 1397 نایل گردیده بودند- آقایان جبارزاده و اسحاقی- با اهدای لوح تقدیر و هدیه یادبود؛ قدردانی به عمل آمد.
 

منبع: روابظ عمومی  تعداد بازدید : 242 نوشته شده توسط: توحید جلایرنیا

کلمات کلیدی:  جشن روز کارگر- نیروگاه مشهد


بازگشت

درباره نيروگاه
بازرگاني
گالری
پيوندها
 گالری      
 عکس های تعمیرات اساسی نیروگاه      
       
       

  

hit counter