logo logo
تازه های نیروگاه دوشنبه 20 خرداد 1398 ساعت 8:6

نیروگاه مشهد در طرح ملی بسیج کنترل فشار خون مشارکت کرد

همکاران نیروگاهی؛ با استقبال از طرح ویژه معاونت مراقبت پرستاریِ وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به پویش عظیم بسیج ملی کنترل فشار خون پیوستند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق مشهد؛ همکاران نیروگاهی؛ با استقبال از طرح ویژه  معاونت مراقبت پرستاریِ وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به پویش عظیم بسیج ملی کنترل فشار خون پیوستند.
بر مبنای این گزارش؛ طرح فوق که با همت معاونتِ مراقبتِ پرستاری وزارت بهداشت کشور؛ با شعار ((فشارخون؛ قاتل خاموش)) از 27 اردیبهشت لغایت 15 تیرماه 1398 در کشور باهدف آموزش، افزایش آگاهی و همچنین پیشگیری از ابتلای افراد به بیماری فشار خون می باشد. برگزار می گردد؛
واحد HSE  کمیته ایمنی و بهداشت کار نیروگاه مشهد نیز؛ با توجه به برنامه های مدون تعریف شده  در این طرح؛ فشار خون همکاران بالای 30سال را اندازه گیری می نماید.
اضافه می نماید؛ نتایج به دست آمده در این طرح از طریق درج در سامانه فشار خون کشور به نشانی www.salamat.gov.ir به اطلاع مراقبین بهداشت وزارت بهداشت رسیده و برنامه پیشگیری و رفع بیماری از طریق پیامک به شرکت کنندگان در این طرح ارسال می گردد.
شایان ذکر است فشار خون بالا  در زمره بیماری های بدون علامت طبقه می گردد؛ از این حدود نیمی از مبتلایان؛ از بیماری خود بی خبر می باشند.


منبع: روابط عمومی  تعداد بازدید : 193 نوشته شده توسط: توحید جلایرنیا

کلمات کلیدی:  نیروگاه مشهد- بسیج فشار خون


بازگشت

درباره نيروگاه
بازرگاني
گالری
پيوندها
 گالری      
 عکس های تعمیرات اساسی نیروگاه      
       
       

  

hit counter