logo logo
تازه های نیروگاه چهار شنبه 1 اسفند 1397 ساعت 11:22

سالگرد چهل سالگی انقلاب اسلامی با حضور پرشور همکاران در نیروگاه برگزار شد.

همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران؛ جشن باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران؛ با حضور پرشور مدیران و همکاران در نمازخانه والفجر نیروگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق مشهد؛ همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران؛ جشن باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران؛ با حضور پرشور مدیران و همکاران در نمازخانه والفجر نیروگاه برگزار شد.
بر پایه این گزارش؛ در این مراسم که با تلاوت قرآن مجید و همخوانی سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران با حضور مدیرعامل و سایر مدیران امور و کارکنان بخش های مختلف نیروگاه برگزار شد؛ برنامه های متنوعی نظیر شعر خوانی انقلاب؛ پخش کلیپ های مناسبتی؛ برگزاری مسابقه؛ مقاله خوانی؛ سخنرانی، قرعه کشی و تجلیل از همکاران برتر اقدامات شاخص نیروگاهی همراه بود.
در این مراسم همچنین حجت الاسلام و المسلمین ایزدخواه راوی انقلاب؛ به ایراد سخنرانی وبیان مسائل مرتبط با این موضوع پرداختند.
گفتنی است؛ در پایان مراسم با حضور مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق مشهد از سه نفر از همکاران منتخب فنی و ورزشی قدردانی و تجلیل شد.
 

منبع: روابط عمومی  تعداد بازدید : 75 نوشته شده توسط: توحید جلایرنیا

کلمات کلیدی:  22 بهمن+ نیروگاه مشهد


بازگشت

درباره نيروگاه
بازرگاني
گالری
پيوندها
 گالری      
 عکس های تعمیرات اساسی نیروگاه      
       
       

  

hit counter