logo logo
تازه های نیروگاه چهار شنبه 30 آبان 1397 ساعت 10:44

بازدید سرپرست محترم سازمان بسیج کارمندان سپاه امام رضا(ع) از نیروگاه مشهد

سرپرست محترم سازمان بسیج کارمندان سپاه امام رضا(ع) جناب سرهنگ سید جواد کمالی از نیروگاه مشهد بازدید نمود.

در فاصله یک روز به آغاز هفته بسیج که از 29 الی 5 آذر ماه هر سال برگزار می گردد؛ جلسه شورای بسیج پایگاه شهید عابدی با حضور سرپرست سازمان بسیج کارمندان سپاه امام رضا(ع) جناب سرهنگ سید جواد کمالی  و سرگرد مجتبی حسینی  فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات کل  شهید عباسپور ذر سالن جلسات نیروگاه مشهد برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق مشهد؛ در این جلسه که با حضور مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق مشهد و دعوت از میهمانان بسیجی برگزار شد؛ مهندس یعقوبی  ضمن تبریک ولایت امام زمان(عج) و خیر مقدم به میهمانان ارجمند این نشست به شرح و بیان بخشی از مهم ترین اقدامات صورت پذیرفته به دست همکاران توانمند نیروگاه مشهد پرداختند.
مهندس یعقوبی همچنین به بیان برخی از دغدغه های مهم نیروگاهی در پیشبرد هر چه بهتراهداف مشخص شده در جهت ارتقای کیفی تولید و خدمات مرتبط پرداختند.
در ادامه نشست سرهنگ کمالی ضمن قدردانی از زحمات کارکنان و ارزشمند توصیف نمودن خدمات ارایه شده از سوی کارکنان نیروگاه مشهد و قدردانی ویژه از نقش این نیروگاه در تولید برق در سطح کشور خاطر نشان ساخت؛ اینکه  مدیران و جوانانی ولایت مدار و بسیجی به منظور بسط منویات مقام معظم رهبری اینچنین در بدنه تولید نقش آفرین هستند شایسته قدردانی و تکریم است.
شایان ذکر است در پایان این نشست از مدیرعامل نیروگاه مشهد و همچنین فرمانده پایگاه بسیج شهید عابدی  از سوی سرپرست سازمان بسیج کارمندان سپاه امام رضا(ع) جناب سرهنگ سید جواد کمالی  و سرگرد مجتبی حسینی  فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات کل  شهید عباسپورنیروگاه مشهد با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

منبع: روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق مشهد  تعداد بازدید : 87 نوشته شده توسط: توحید جلایرنیا

کلمات کلیدی:  بسیج- نیروگاه مشهد


بازگشت

درباره نيروگاه
بازرگاني
گالری
پيوندها
 گالری      
 عکس های تعمیرات اساسی نیروگاه      
       
       

  

hit counter