logo logo
تازه های نیروگاه سه شنبه 29 آبان 1397 ساعت 10:52

آغاز هفته بسیج و برنامه های فرهنگی نیروگاه مشهد

همزمان با آغاز هفته بسیج راهپیمایی عظیم همکاران نیروگاهی رقم خورد

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق مشهد؛ همزمان با آغاز هفته بسیج مراسم با شکوه پیاده روی- نرمش صبحگاهی و صلوات خاصه امام رضا(ع) در نیروگاه مشهد برگزار شد.
رحیم حسن زاده؛ فرمانده پایگاه بسیج شهید عابدی نیروگاه مشهد با بیان مطلب فوق افزود؛
مطابق سنوات گذشته این پایگاه به نشانه احترام و تکریم این هفته که از 29 آبان لغایت 5 آذر  ماه برگزار می گردد نسبت به انجام امور فرهنگی مرتبط بر مبنای تقویم روزانه و نام گذاری شده در هر روز اقدام می نماید.
 حسن زاده ادامه داد؛ 
در هفته بسیج هر روز با موضوعی خاص و مرتبط با رسالت بسیج نام گذاری می شود که بر مبنای این نام گذاری فعالیت های فرهنگی پایگاه با همکاری کارکنان نیروگاهی صورت می پذیرد.
وی افزود؛ بر مبنای موضوعات از پیش تعیین شده اقداماتی نظیر برگزاری مسابقات ورزشی ؛ غبار روبی از مزار شهدای بهشت رضا؛ دیدرا با خانواده شهدای مدافع حرم؛ بازدید از خانواده بسیجی پیشکسوت؛ مسابقات فرهنگی و .... برگزار می شود که نشان دهنده اهمیت این موضوع از دید مدیریت محترم نیروگاه و کارکنان ولایت مدار آن می باشد.
شایان ذکر است؛
بسیج, اقتصاد مقاومتی و سازندگی؛ بسیج محرومیت زدایی و خرمت رسانی- بسیج اعضای فرهنگی و اجتماعی- بسیج؛ اندیشه ورزی و تولید علم- بسیج؛ مسجد محوری و ولایتمداری- بسیج؛ دولت مقاومت و استکبار ستیزی- بسیج؛ جهاد کبیر و عمل انقلابی به ترتیب موضوعات هفت گانه ای هستند که در هفته بسیج در هر روز به وحله اجرا گذارده می شوند.
 

منبع: روابط عمومی  تعداد بازدید : 78 نوشته شده توسط: توحید جلایرنیا

کلمات کلیدی:  هفته بسیج - نیروگاه مشهد-


بازگشت

درباره نيروگاه
بازرگاني
گالری
پيوندها
 گالری      
 عکس های تعمیرات اساسی نیروگاه      
       
       

  

hit counter