logo logo
تازه های نیروگاه پنجشنبه 5 مهر 1397 ساعت 12:38

برگزاری مراسم باشکوه تجلیل از خانواده شهدا, جانبازان و ایثارگران در نیروگاه مشهد

همزمان با چهارمین روز از هفته دفاع مقدس مراسم با شکوه تجلیل از جانبازان- ایثارگران و خانواده معزز شهدا در مسجد والفجر نیروگاه مشهد با حضور ریاست هیات مدیره شرکت مدیریت تولید برق مشهد؛ مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی و پوشش خبری صدا و سیمای استانی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق مشهد همزمان با چهارمین روز از هفته دفاع مقدس مراسم با شکوه تجلیل از جانبازان- ایثارگران و خانواده معزز شهدا در مسجد والفجر نیروگاه مشهد با حضور ریاست هیات مدیره شرکت مدیریت تولید برق مشهد؛ مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی و پوشش خبری صدا و سیمای استانی برگزار گردید.
برپایه این گزارش؛ دراین مراسم که با حضور تعدادی از جانبازان سرافراز 8 سال دفاع مقدس آسایشگاه توانبحشی امام خمینی (ره ) مشهد مقدس؛ جمعی از خانواده های معزز شهدای نیروگاه مشهد و همکاران ایثارگر نیروگاهی برگزار گردید برنامه هایی نظیر تجدید پیمان با شهدای والامقام- بازدید از واحدهای نیروگاهی و روایت خاطرات و مخاطرات دفاع مقدس؛ اجرا گردید.
اضافه می نماید در این مراسم همچنین مهندس مهدی قدوسی ریاست هیات مدیره شرکت مدیریت تولید برق مشهد و مهندس مصطفی یعقوبی مدیرعامل شرکت نیز به ایراد سخنرانی پرداختند.
مهندس قدوسی دربخشی از سخنرانی خود؛ ضمن قدردانی از برپایی چنین مراسم های باشکوهی؛ جایگاه هفته دفاع مقدس را والا توصیف نمود و خاطرنشان ساخت؛ این یک تکلیف است که یاد و خاطره شهدا زنده نگاه داشته شود مهدی قدوسی در پایان سخنرانی خود ضمن قدردانی از تمامی همکاران به ویژه ستادبرگزاری مراسم هفته دفاع مقدس از حضور پرشور همکاران نیروگاهی تقدیر و قدردانی نمود.
همچنین در ادامه این مراسم، مهندس یعقوبی ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس یاد و خاطره شهدا  و ایثارگران 8 سال دفاع مقدس را گرامی داشتند ؛ ایران اسلامی در تمامی لحظه ها مرهون رشادت و دلاوری شهدای گرانقدر این نظام ولایت مدار می باشد و لازمه موفقیت دراستمرارتولید و حضور منسجم در عرصه های صنعتی و اقتصادی نیازمند فرهنگ ایثارو تعصی از این عزیزان می باشد.
وی در پایان ضمن قدردانی ویژه از زحمات مسئول امور ایثارگران شرکت، نیروگاه مشهد را به عنوان یکی از صنایع همواره در صحنه توصیف نمود و خاطرنشان ساخت؛ در طول هشت سال دفاع مقدس همکاران بیشماری از نیروگاه مشهد عازم جبهه های حق علیه باطل گردیدند که از این تعداد 5 نفر به درجه والای شهادت و تعداد زیادی نیز به مقام رفیع جانبازی نایل آمدند و یاد و خاطره شهدای نیروگاه همواره در دل و جان کارکنان شرکت مدیرت تولید برق مشهد؛ جاودانه خواهد بود.
گفتنی است در پایان این مراسم ضمن قدردانی از خانواده شهدای نیروگاه؛ از همکاران ایثارگر نیز با اهدای لوح افتخار و هدیه تجلیل و تقدیر شد


منبع: روابط عمومی  تعداد بازدید : 147 نوشته شده توسط: توحید جلایرنیا

کلمات کلیدی:  تجلیل از ایثارگران- نیروگاه مشهد


بازگشت

درباره نيروگاه
بازرگاني
گالری
پيوندها
 گالری      
 عکس های تعمیرات اساسی نیروگاه      
       
       

  

hit counter