logo logo
تازه های نیروگاه پنجشنبه 5 مهر 1397 ساعت 12:41

برگزاری مراسم باشکوه راه پیمایی در نیروگاه مشهد به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

مراسم باشکوه راه پیمایی در نیروگاه مشهد به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق مشهد در این مراسم که راس ساعت 7:15 صبح روز شنبه؛
 31 شهریور ماه مصادف با آغاز هفته دفاع مقدس برگزار گردید کارکنان ابتدا با آرمان های شهدای هشت سال دفاع مقدس در مقابل سردیس با شهدای نیروگاه تجدید پیمان نمودند و پس از آن به راهپیمایی پرداختند.
گفتنی است در این مراسم که با شعار معنویت, اقتدار نیروهای مسلح، وحدت ملی برگزار گردید بیش از 100 نفر از کارکنان نیروگاه مشهد حضور به هم رساندند.
غلامرضا اسحاقی مسئول ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در حاشیه این راه پیمایی اعلام نمود؛ مطابق سنوات گذشته نیروگاه مشهد برنامه های ویژه ای را برای پاسداشت 8 سال رشادت­های سربازان ولایت مدار این مرز و بوم در نظر گرفته است .
وی ادامه داد؛ علاوه بر این مراسم که به عنوان شروع برنامه های فرهنگی هفته دفاع مقدس قلمداد می گردد؛ برگزاری مراسم تجلیل از خانواده های شهدا؛ جانبازان و ایثارگران نیز با هماهنگی و دعوت از این عزیزان در نیروگاه مشهد و در خلال این ایام برگزار می گردد.
اسحاقی با بیان این مطلب که هر یک از روزهای این ایام؛  یاداور شجاعت های بی مثال فرزندان ایران اسلامیست خاطر نشان ساخت:
در طول مراسم هر یک از روزهای هفته دفاع مقدس نام گذاری شده است و بر مبنای این نام اقدامات فرهنگی و سیاسی مرتبط با آن با بهره گیری از توان همکاران ستادی برگزار می گردد.
مدیر نظارت و بازرسی شرکت مدیریت تولید برق مشهد تصریح نمود؛ معنویت، اقتدارنیروهای مسلح، وحدت ملی شعار روز اول هفته دفاع مقدس می باشد که بر این اساس مراسم یاد شده برگزار گردید.
برپایه این گزارش در طول هفته دفاع مقدس برنامه هایی نظیر برگزاری مسابقات تیر اندازی و فوتسال، عزیمت به جبل النور مشهد و زیارت قبور شهدای گمنام, شرکت در مراسم سیاسی عبادی نماز جمعه، گرامیداشت یاد و خاطره فرماندهان شهید, پخش فیلم مناسبتی در سال همایش نیروگاه و .... از دیگر برنامه های پیش رو در هفته دفاع مقدس می باشد.
همچنین مهندس یعقوبی؛ مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق مشهد؛ ضمن تقدیر از ستاد برگزاری و بزرگداشت هفته دفاع مقدس؛ رمز پیروزی و اقتدار کشور را ارج نهادن به جایگاه والای شهدا و برپایی این چنین مراسم هایی عنوان نمود و تصریح کرد: اینکه در کشور اسلامیمان و با گذشت نزدیک به 4 دهه از دوران دفاع مقدس، اینچنین برنامه های دقیق و مدونی برای پاسداشت جانفشانی های فرزندان غیور این مرز و بوم برگزار می گردد باعث افتخار و غرور مضاعف است.
 


منبع: روابط عمومی  تعداد بازدید : 105 نوشته شده توسط: توحید جلایرنیا

کلمات کلیدی:  هفته دفاع مقدس- نیروگاه مشهد


بازگشت

درباره نيروگاه
بازرگاني
گالری
پيوندها
 گالری      
 عکس های تعمیرات اساسی نیروگاه      
       
       

  

hit counter