logo logo
تازه های نیروگاه شنبه 19 آبان 1397 ساعت 14:52

برگزاری دوره آموزشی اقتصاد مهندسی در نیروگاه مشهد

با حضور بیش از 30 تن از مدیران و کارشناسان امور نیروگاه دوره آموزشی اقتصاد مهندسی در نیروگاه مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیرت تولید برق مشهد؛ با حضور بیش از 30 تن از مدیران و کارشناسان امور نیروگاه دوره آموزشی اقتصاد مهندسی در نیروگاه مشهد برگزار شد.
اکرم مهراندیش کارشناس آموزش نیروگاه مشهد در این باره افزود؛ در راستای اجرای برنامه های آموزشی و به منظور ارتقای سطح دانش و مهارت های کاربردی مدیران و کارکنان، دوره یاد شده پس ازنیاز سنجی آموزشی سالانه و تایید درکمیته آموزش، برگزارگردید.
مهراندیش در خصوص سرفصل های این دوره نیز گفت:
در این دوره سرفصل هایی نظیر تجزیه تحلیل پروژه،برآورد نسبت هزینه فایده،مدلهای تصمیم گیری مهندسی،ارزیابی اقتصادی پروژه های صنعتی و .... تدریس شد.
وی خاطر نشان شد:
کمیته آموزش نیروگاه مشهد در سه ماهه آخر هر سال نسبت به بررسی و جمع آوری نیاز کارگاهی و آموزشی کارکنان اقدام و پس از جمع آوری موارد و دوره های پیشنهادی مدیران و کارشناسان نسبت به طرح آن در کمیته مربوطه اقدام و در نهایت پس از تصویب اعضا نسبت به برگزاری این دوره ها در طول سال اقدام می نماید.
خاطر نشان می سازد این دوره به مدت 40 ساعت و در 5 روز کاری در سالن همایش های نیروگاه مشهد از 13 تا 22آبان ماه برگزار و در پایان به نفرات برتر دوره گواهی معتبر آموزشی اهداء می شود.


منبع: روابط عمومی  تعداد بازدید : 167 نوشته شده توسط: توحید جلایرنیا

کلمات کلیدی:  اقتصاد مهدسی- شرکت مدیریت تولید برق مشهد


بازگشت

درباره نيروگاه
بازرگاني
گالری
پيوندها
 گالری      
 عکس های تعمیرات اساسی نیروگاه      
       
       

  

hit counter