logo logo
تازه های نیروگاه چهار شنبه 12 دی 1397 ساعت 9:14

سمینار تخصصی سلامت و بهداشت محیط کار در نیروگاه مشهد برگزار شد

با هدف ارتقای سطح آموزش تئوری و عملی بهداشت و سلامت کارکنان نیروگاه؛ این سمینار در نیروگاه مشهد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق مشهد؛ مهندس پدرام فر کارشناس ایمنی و بهداشت محیط کار نیروگاه مشهد با بیان مطلب فوق افزود؛
این سمینار تحت عنوان فشار خون و آثار آن در محیط کار؛ حفاظت فردی محیط کار و در نهایت اختلالات استخوانی و عضلانی ناشی از کار در محیط صنعتی در مدت 4 ساعت برگزار و سرفصل های یاد شده به کارکنان آموزش داده شد.
کارشناس ایمنی و بهداشت محیط کار دفتر مهندسی و برنامه ریزی شرکت در ادامه خاطر نشان ساخت؛ هدف از برگزاری این دوره از سیمنارهای علمی که بر اساس نیاز سنجی های سالانه کارکنان و کمیته مرتبط و در نهایت تایید در شورای راهبردی مدیران برگزار می شود؛ افزایش و ارتقای سطح سلامت کارکنان و بهبود اطلاعات آموزشی همکاران در خصوص بیماری های ناشی از شغل­های مرتبط در نیروگاه می باشد.
وی ادامه داد؛ در این سمینار که با همکاری شرکت مدیریت تولید برق مشهد و دانشگاه علوم پزشکی برگزار گردید؛ علاوه بر موضوع های فوق به صورت تخصصی مشاوره های لازم در خصوص شرایط مطلوب و بهینه سازی محل کار و همچنین اورگونومی رفتاری کادر اداری نیروگاه نیز آموزش داده شد.
گفتنی است تدریس مفاهیم و سرفصل های این سمینار بر عهده دکتر واحدیان استادیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد و تیم تخصصی دانشگاه علوم پزشکی مشهد بود.
شایان ذکر است؛ در راستای ارتقای هر چه بهتر روابط همکاری بین دانشگاه و صنعت؛ با توجه به شرایط زمانی و موضوعات مرتبط نیروگاهی اساتید برجسته دانشگاه از سراسر کشور؛ به منظور تدریس و آموزش به نیروگاه مشهد دعوت می شوند.
بر پایه این گزارش سمینار سلامت به صورت همزمان در سالن همایش و نمازخانه والفجر نیروگاه ویژه بانوان و آقایان همکار برگزار گردید.

 

منبع: روابط عمومی  تعداد بازدید : 197 نوشته شده توسط: توحید جلایرنیا

کلمات کلیدی:  بهداشت - سلامت- نیروگاه مشهد


بازگشت

درباره نيروگاه
بازرگاني
گالری
پيوندها
 گالری      
 عکس های تعمیرات اساسی نیروگاه      
       
       

  

hit counter