logo logo
تازه های نیروگاه یکشنبه 18 آذر 1397 ساعت 14:45

جلسه ورزش صنعت آب و برق استان خراسان رضوی به میزبانی نیروگاه مشهد برگزار شد

با حضور مدیران و مسئولین ورزش صنعت آب و برق استان خراسان رضوی؛ کمیته ورزش استان در سالن جلسات نیروگاه مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق مشهد؛ در این نشست که از ساعت 13:30 الی 15:30 دقیقه روز دوشنبه مورخ 12 آذر ماه 1397 برگزار گردید؛ نمایندگان شرکت آب و فاضلاب مشهد؛ توزیع استان؛ برق منطقه و .... به منظور هم اندیشی در خصوص انجام اقدامات و فعالیت های ورزشی استانی به تشریک مساعی پرداختند.
بر پایه این گزارش؛ در ابتدای نشست؛ دبیر کمیته ورزش نیروگاه مشهد؛ به ارایه گزارشی دقیق از عملکرد یکساله این کمیته پرداخت.
احمد احمدی؛ با اشاره به اقدامات ورزشی صورت گرفته در نیروگاه مشهد و تقدیر و تشکر ازاقدامات و توجه مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق مشهد در خصوص ساخت و تجهیز سالن ورزشی شهدای نیروگاه خاطر نشان ساخت؛ در حال حاضر در نیروگاه کمیته های ورزشی از قبیل والیبال, فوتسال، پینگ پنگ، بدمینتون، کوهنوری، شنا، طناب کشی، تیراندازی و کاراته تشکیل شده است.
وی با اشاره به برگزاری مسابقات درون سازمانی به مناسبت رخدادهای فرهنگی و مذهبی در طول سال افزود؛ در طی سال جاری؛ مسابقات فوتسال، مسابقات تیراندازی، مسابقات والیبال، کبدی؛ بدمینتون؛ پینگ پنگ و آمادگی جسمانی به مناسبت هفته بسیج؛ روز کارگر؛ هفته دفاع مقدس و ..... برگزار شده است.
اضافه می نماید؛ اعضای کمیته ورزش استان همچنین ازسالن ورزشی و امکانات ورزشی نیروگاه مشهد نیز بازدید به عمل آورده و از اقدمات ورزشی صورت گرفته در سنوات اخیر از سوی نیروگاه مشهد؛ ابراز رضایت نمودند.


منبع: روابط عمومی  تعداد بازدید : 166 نوشته شده توسط: توحید جلایرنیا

کلمات کلیدی:  نشست ورزش استان - نیروگاه مشهد


بازگشت

درباره نيروگاه
بازرگاني
گالری
پيوندها
 گالری      
 عکس های تعمیرات اساسی نیروگاه      
       
       

  

hit counter