logo logo
تازه های نیروگاه پنجشنبه 1 آذر 1397 ساعت 14:51

پایان تعمیرات دوره ای واحد دو آلستوم

تعمیرات دوره ای واحد 2 آلستوم که بر اساس تقویم کاری واحد از شنبه مورخ 26 آبان 1397 به مدت 5 روز آغاز گردید در مدت سه روز و در تاریخ 28 آبان ماه 1397 پایان پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق مشهد در  تعمیرات دوره ای واحد دو آلستوم که   بر اساس برنامه ابلاغی شرکت برق حرارتی انجام می گردد؛  با تلاش همکاران بخش های مکانیک و برق نیروگاه  علاوه بر بازسازی و رفع نقص اگزوز و تعویض ورزق ها و عایق های واحد از اتاق های احتراق واحد نیز بازدید به عمل آمد.
مهندس شفیع رئیس اداره تعمیرات مکانیک توربین گاز با بیان مطلب فوق افزود؛ در این بازه زمانی علاوه بر اقدامات پیش گفته به بیش از 80 درصد از پرمیت های مرتبط با واحد که عموما در تعمیرات دوره ای و تعمیرات اساسی مورد توجه و اعمال قرار می گیرد نیز رسیدگی گردید.
شفیع ادامه داد؛ تمیزکاری فیلتر خانه و باز سازی اگزوز نیز از دیگر اقدامات صورت پذیرفته در این دوره از تعمیرات دوره ای واحد بود.
مهندس عبدالهی مدیراموربهره برداری شرکت مدیریت تولید برق مشهد نیز در این خصوص خاطر نشان ساخت؛
 در تقویم کاری ارایه شده از سوی دفتر مهندسی و برنامه ریزی مدت زمان تعمیرات دوره ای واحد دو آلستوم 5 روز می باشد که با همت مدیران و کارکنان ساعی نیروگاه در زمان مقرر انجام گردید.
مهندس عبدالهی  با اشاره به ضروری بودن تعمیرات دوره ای  در جهت بهبود کیفیت و کارایی واحدها  خاطر نشان ساخت؛
از ابتدای سال تا کنون تمامی تعمیرات پیش بینی شده انجام گردیده است
 

منبع: روابط عمومی  تعداد بازدید : 171 نوشته شده توسط: توحید جلایرنیا

کلمات کلیدی:  واحد دو آلستوم- نیرروگاه مشهد- تعمیرات دوره ای


بازگشت

درباره نيروگاه
بازرگاني
گالری
پيوندها
 گالری      
 عکس های تعمیرات اساسی نیروگاه      
       
       

  

hit counter