logo logo
تازه های نیروگاه یکشنبه 10 شهریور 1398 ساعت 13:13

سمینار تخصصی کنترل چربی خون در نیروگاه مشهد برگزار شد

با همت امور مالی اداری ، اداره خدمات و امور ایمنی و بهداشت کار؛ سمینار تخصصی آشنایی با چربی خون و راهکارهای مبارزه و کنترل آن در نیروگاه مشهد برگزار شد.

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق مشهدبا همت امور مالی اداری ، اداره خدمات و امور ایمنی و بهداشت کار؛ سمینار تخصصی آشنایی با چربی خون و راهکارهای مبارزه و کنترل آن در نیروگاه مشهد برگزار شد.
در این سمینار تخصصی یک روزه که توسط مرکز بهداشت شماره 5 مشهد مقدس؛ در سالن همایش های نیروگاه برگزار گردید؛ سرفصل هایی چون چربی خون؛ شرایط به وجود آمدن این عارضه؛ راهکارهای درمان؛ راهکارهای پیش گیری؛ علائم و نشانه های ابتلا به این بیماری و .... توسط کارشناس معرفی شده در این سمینار ارائه شد.
در این سمینار همچنین؛ به سوالات متداول همکاران نیروگاهی در زمینه شناخت هرچه بهتر و بیشتر این عارضه پاسخ داده شد؛ گفتنی است در این سمینار یک روزه بیش از 45 نفر از همکاران امور از جمله؛ شیمی- دفتر مهندسی- بهره برداری- مکانیک و برق و کنترل حضور داشتند.
گفتنی است؛ در راستای تقویت دانش و علم همکاران نیروگاهی نسبت به موضوعات مرتبط با بهداشت کار؛ کلاس ها و سمینارهای تخصصی با موضوع سلامت هر دوماه یکبار با هماهنگی واحد آموزش برگزار می گردد.


منبع: روابط عمومی  تعداد بازدید : 259 نوشته شده توسط: توحید جلایرنیا

کلمات کلیدی:  سمینار- نیروگاه مشهد


بازگشت

درباره نيروگاه
بازرگاني
گالری
پيوندها
 گالری      
 عکس های تعمیرات اساسی نیروگاه      
       
       

  

hit counter