logo logo
فني دوشنبه 22 دی 1399 ساعت 11:6

عیب یابی و رفع نقص دستگاه سانتریفیوژ

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق مشهد دستگاه سانتریفیوژ که به علت نقص استفاده نمی گردید تعمیر شد. دکتر رضا مروج مدیر امور شیمی در رابطه با مطلب فوق افزود : سانتریفیوژ دستگاهی است که از مرکز به کمک نیروی گریزمواد را از همدیگر جدا می کند، این دستگاه دارای محفظه ای است که با یک موتور وبا سرعت زیاد دور یک محور می چرخند. ودانشمندان دستاه سانتریفیوژ را به عنوان یک جداکننده موداد جامد از مایع و یا تقسیم مایع ها به چند جز مختلف مورد استفاده قرار می دهند.

عیب یابی و رفع نقص دستگاه سانتریفیوژ
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق مشهد دستگاه سانتریفیوژ که به علت نقص استفاده نمی گردید تعمیر شد. دکتر رضا مروج مدیر امور  شیمی در رابطه با مطلب فوق افزود : سانتریفیوژ دستگاهی است که از مرکز به کمک نیروی گریزمواد را از همدیگر جدا می کند، این دستگاه دارای محفظه ای است که با یک موتور وبا سرعت زیاد دور یک محور می چرخند. ودانشمندان  دستاه سانتریفیوژ را به عنوان یک جداکننده موداد جامد از مایع و یا تقسیم  مایع ها به چند جز مختلف مورد استفاده قرار می دهند.
وی در پایان سخنان خود گفت :دستگاه سانتریفیوژ دستگاهی پیچیده است که به دلیل ایجاد ضربه و یا به دلیل های دیگر دچار نقص در عملکرد آن شده بود. که این دستگاه  بیش از دو دهه به دلیل نقص استفاده نمی شد، به تازگی  با تلاش همکاران قسمت آزمایشگاه  واحد شیمی  به طور دقیق و فوق العاده تعمیر و اورهال شد.

منبع: روابط عمومی  تعداد بازدید : 18 نوشته شده توسط: عباس گرايي

کلمات کلیدی: 


بازگشت

درباره نيروگاه
بازرگاني
گالری
پيوندها
 گالری      
 عکس های تعمیرات اساسی نیروگاه      
       
       

  

hit counter