logo logo
عمومي یکشنبه 20 تیر 1400 ساعت 8:0

قرار گرفتن نیروگاه مشهد در جمع ۹۵ برگزیده حامی تولید ملی

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق مشهد؛ مهندس امیر طالبی طرقبه مدیر عامل نیروگاه مشهد با حضور در سومین جشنواره ملی حاتم ، موفق به کسب عنوان تنها برگزیده مدیریت تولید برق در کشور و کسب تندیس مدیر شایسته ملی گردید.

قرار گرفتن نیروگاه مشهد در جمع ۹۵ برگزیده حامی تولید ملی
 
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق مشهد؛ مهندس امیر طالبی طرقبه مدیر عامل نیروگاه مشهد با حضور در سومین جشنواره ملی حاتم ، موفق به کسب عنوان تنها برگزیده مدیریت تولید برق در کشور و کسب تندیس مدیر شایسته  ملی گردید.
این جشنواره که عصر سه شنبه ۱۵ تیرماه با حضور معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت، تولید کنندگان و صادر کنندگان برتر، فعالان بخش خصوصی و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی مرتبط در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد.
در این  طرح بر آن است تا بتواند فصل مشترکی باشد میان بخشهای حامی تولید رقابت پذیر ملی، که با ایجاد فرصت،زیرساخت و تسهیلات مناسب در این امر میکوشند و بنگاههای اقتصادی موفق کشور که از طریق خلق ارزش افزوده در راستای ارتقای کیفیت محصولات و خدمات خود و جلب اعتماد مصرف کنندگان داخلی و بین المللی تلاش میکنند و میکوشیم بازتعریفی داشته باشیم از درونزایی و برونگرایی مد نظر اقتصاد مقاومتی.
مهندس امیر طالبی طرقبه درپیامی ؛ این موفقیت را به همت و تلاش شبانه روزی مدیران و کارکنان زحمت کش شرکت مدیریت تولید برق مشهد دانست.

منبع: روابط عمومی  تعداد بازدید : 37 نوشته شده توسط: عباس گرايي

کلمات کلیدی:  جشنواره، حاتم، تولید ملی


بازگشت

درباره نيروگاه
بازرگاني
گالری
پيوندها
 گالری      
 عکس های تعمیرات اساسی نیروگاه      
       
       

بازدید این صفحه : 23332 نفر

hit counter