logo logo
تازه های نیروگاه چهار شنبه 25 آبان 1401 ساعت 8:52

حضور فعال پرسنل نیروگاه مشهد در انجام ورزش صبحگاهی

از همان آغاز به کار در نیروگاه، ورزش صبحگاهی جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است و به عنوان یکی از اهداف مهم این شرکت در حفظ سرمایه انسانی و اهمیت به سلامت و تندرستی به شمار می آید.

✅حضور فعال پرسنل نیروگاه مشهد در انجام ورزش صبحگاهی

📊 تحقیقات نشان داده است که ورزش صبحگاهی، علاوه بر تاثیرات بسزایی جسمانی، در شادابی و نشاط و افزایش روحیه نیز نقش موثری دارد، اجرای ورزش صبحگاهی بطور منظم و روزانه می تواند نقش بسیار مهمی درکسب آمادگی جسمانی، روانی و نشاط و شـادابی داشته باشد.

🔸از همان آغاز به کار در نیروگاه، ورزش صبحگاهی جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است و به عنوان یکی از اهداف مهم این شرکت در حفظ سرمایه انسانی و اهمیت به سلامت و تندرستی به شمار می آید.

🔸هدف از برگزاری ورزش صبحگاهی آنهم در چنین فضایی که استرس بالای شغلی را به همراه دارد افزایش نشاط و ایجاد شادابی و نشاط در فضاهای تولیدی و صنعتی است.

✍️به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق مشهد، همه روزه تعداد زیادی از کارکنان نیروگاه مشهد از قسمت ها و بخش های مختلف در این فعالیت ورزشی شرکت می نمایند.

🔹 خاطر نشان می شود ورزش صبحگاهی به ‌عنوان اولویت ورزش در این شرکت برای سلامت کارکنان بسیار مؤثر است و نقش بسزایی در شادابی، نشاط و همبستگی اجتماعی در محیط‌ های کاری دارد.

منبع: روابط عمومی  تعداد بازدید : 66 نوشته شده توسط: عباس گرايي

کلمات کلیدی: 


بازگشت

درباره نيــروگاه مشــهد
بــازرگــانـي
نشریـه پیــام تولیـد مشهـد
پيـــوندها