logo logo
تازه های نیروگاه چهار شنبه 9 فروردین 1402 ساعت 9:33

پیام تقدیر مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق مشهد از تلاش های کارکنان در تعمیرات اساسی BBC1

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق مشهد: مهندس اباذر دهقان پور مدیر عامل این شرکت طی پیامی از زحمات کلیه کارکنان نیروگاه در انجام تعمیرات اساسی واحد BBC1تقدیر و تشکر نمودند.

در متن این پیام آمده است:
همکاران گرامی؛ با سلام و احترام
انجام تعمیرات اساسی در نیروگاه ها یکی از مهمترین فعالیت هایی است که موجب افزایش پایداری، قابلیت اطمینان وضریب آمادگی نیروگاه ها می گردد. تعمیرات اساسی واحد BBC1 امسال در شرایطی آغاز شد، که بخش زیادی از قطعات مورد نیاز تعمیرات اساسی توسط همکاران نیروگاه بازسازی و یا ساخته شد.
ساخت قطعاتی مانند سگمنت های ثابت ردیف 3،سگمنت های ثابت ردیف6،شیم پلیت ها ، فنر های زیر پره های توربین وهمچنین حجم زیادی ازبازسازی ها در ناحیه لاینر، تایل کریر ، بلید کریر، سگمنت های ثابت،سنگ زنی پره ها و... ازجمله اقدامات شاخصی بود که توسط همکاران محترم نیروگاه انجام شد.

به لطف ایزدمنان و در سایه تلاش وهمت شما عزیزان و علی رغم شرایط بد آب و هوایی و کار در دمای20- و همچنین نگهداری وانجام کارهای تعمیراتی سایر واحد ها نیروگاه به صورت همزمان ، خوشبختانه تعمیرات اساسی طبق برنامه ریزی زمانبندی 75 روزه به اتمام رسید.
خداوند متعال را سپاس می‌گوئیم که با دستان توانمند و تلاش خستگی ناپذیر شما عزیزان، شاهد اتمام تعمیرات اساسی واحد BBC1و اتصال موفقیت آمیز آن به شبکه سراسری برق کشور بوديم. بدون شک این خدمات خالصانه و صادقانه شما که نشان از تخصص، تجربه ، وظیفه شناسی و تعهد شما است ، نقش مهمی در تداوم خدمت رسانی صنعت برق به مردم شریف کشورمان دارد. درود بر همت بلند‌تان که با استعانت از ایزد منان و با اتکا بر خلاقیت، مسئولیت‌پذیری، همدلی و همکاری و دقت در فرآیندهای تعمیراتی و بهره برداری ، باعث کسب افتخاری دیگر برای این مجموعه شده اید.
اینجانب بر خود لازم می دانم از زحمات و تلاشهای بی دریغ همه همکاران در بخشهای مختلف که در دستیابی به این موفقیت نقش داشتند، صمیمانه تقدیر و تشکر نموده، توفیق و سلامتی شما را از درگاه ایزد منان مسألت ‌نمایم. امید است با همدلی و همراهی شما ضمن تولید پایدار انرژی حیاتی برق در تابستان و‌ پیک برق پیش رو ، شاهد موفقیت‌های بیشتر و روز افزون در نیروگاه مشهد و صنعت برق کشورمان باشیم.

 

اباذر دهقان پور
مدیرعامل و عضو هیئت مدیره


منبع: روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق مشهد  تعداد بازدید : 37 نوشته شده توسط: عباس گرايي

کلمات کلیدی: 


بازگشت

درباره نيــروگاه مشــهد
بــازرگــانـي
نشریـه پیــام تولیـد مشهـد
پيـــوندها