logo logo
تازه های نیروگاه دوشنبه 28 آذر 1401 ساعت 10:17

تعمیر دستگاه کالیبراتور دما در نیروگاه مشهد

کارشناسان این شرکت در اداره کنترل و ابزار دقیق با تلاش و پشتکار خود، موفق به تعمیر دستگاهی شدند که نوسازی آن مستلزم داشتن دانش و تخصص بالا می باشد.

✍️به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق مشهد، کارشناسان  این شرکت در اداره کنترل و ابزار دقیق با تلاش و پشتکار خود، موفق به تعمیر دستگاهی شدند که نوسازی آن مستلزم داشتن دانش و تخصص بالا می باشد.

 🔸مهندس محمد رضا جعفری مسئول قسمت ابزار دقیق در رابطه با این خبر گفت؛ این دستگاه  برای کالیبره ترمومترهای(دماسنج) که دامنه اندازه گیری آنها بین (۳۰۰+ تا ۱۰۰+) درجه سانتی گراد استفاده می گردد،همچنین  این دستگاه کاربرد بسیار زیادی در اداره کنترل و ابزار دقیق دارد و هزینه خرید این دستگاه حدود 100 میلیون و هزینه تعمیر و سرویس کالیبره  آن هم حدودد 20 میلیون تومان برآورد شده است.

🔸 به گفته مهندس جعفری مسئول قسمت ابزار دقیق نیروگاه مشهد؛ این دستگاه با تلاش و تخصص همکاران اداره کنترل و ابزار دقیق تعمیر و سرویس کالیبره گردید که این امر علاوه بر صرفه جویی در هزینه های مالی شرکت، امکان استفاده مجدد از این دستگاه را نیز به همراه داشته است.

🔸ایشان در پایان با تاکید بر اینکه این دستگاه در سال ۱۳۸۹ خریداری گردیده است، به تازگی دچار مشکل شده بود که با تلاش همکاران  اداره کنترل و ابزار دقیق، ایراد آن مرتفع گردید
.


منبع: روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق مشهد  تعداد بازدید : 78 نوشته شده توسط: عباس گرايي

کلمات کلیدی: 


بازگشت

درباره نيــروگاه مشــهد
بــازرگــانـي
نشریـه پیــام تولیـد مشهـد
پيـــوندها