logo logo
تازه های نیروگاه شنبه 23 مهر 1401 ساعت 14:59

بازیابی و بازسازی والوهای بلااستفاده واحدهای نیروگاه

متخصصان نیروگاه مشهد، ۳۰ عدد والو مربوط به واحدهای بخاری را که در انبار ضایعات شرکت انباشته شده بود، به چرخه مصرف بازگردانند.

با هدف صرفه جویی اقتصادی در نیروگاه مشهد انجام شد؛
متخصصان نیروگاه مشهد، ۳۰ عدد والو مربوط به واحدهای بخاری را که در انبار ضایعات شرکت انباشته شده بود، به چرخه مصرف بازگردانند.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق مشهد؛ مهندس علی نوری رئیس اداره تعمیرات توربین بخار شرکت در این رابطه گفت؛ تعداد ۳۰ عدد والو مربوط به سیکل آب وبخار که در انبار ضایعات نگهداری می شد، از سوی متخصصان این شرکت بازسازی گردید.
وی ادامه داد؛ با توجه به ضرورت استفاده از ظرفیت های داخلی، به منظور صرفه جویی ریالی و همچنین با توجه به مشکلات اقتصادی و قیمت بالای تهیه قطعات نو باهمکاری اداره محترم تجهیزات کمکی اقدام به بازسازی کامل این والوها شد.
نوری در شرح بازسازی کامل این والوها گفت؛ این والوها در سایز ۱ تا ۱۰ اینچ و انواع گلوب وگیت و والو کنترلی می باشد و طی کارکرد طولانی دچار آسیب و بلا استفاده شده بود،که این تجهیزات با استفاده از پروسه جوشکاری، تراشکاری ، قطعه سازی، لپینگ کاری، فرز کاری ، انواع تست ومونتاژ بازسازی شده است.
وی در پایان سخنان خود گفت؛ اجرای این پروژه با هدف کاهش هزینه های جاری و بازگردانی قطعات و تجهیزات بلا استفاده نیروگاه آغاز شده و ادامه خواهد داشت.
ایشان در پایان از زحمات همکاران اداره تجهیزات کمکی که در این امر همکاری نموده اند تقدیر و سپاس می گردد.
لازم به ذکر است: مدیر محترم امور مکانیک برتداوم بازسازی ها تاکید نموده و از همکاری ادارات امور مکانیک و تلاشهای بی وقفه پرسنل جهت بازسازی قطعات وصرفه جویی های اقتصادی درحال انجام تقدیر وتشکر نمودند.

منبع: روابط عمومی  تعداد بازدید : 45 نوشته شده توسط: عباس گرايي

کلمات کلیدی: 


بازگشت

درباره نيــروگاه مشــهد
بــازرگــانـي
نشریـه پیــام تولیـد مشهـد
پيـــوندها