logo logo
تازه های نیروگاه یکشنبه 23 بهمن 1401 ساعت 8:9

بازدید فرزندان همکاران محترم از نیروگاه مشهد

فرزندان جمعی از کارکنان نیروگاه مشهد به منظور آگاهی وآشنایی بیشتر با فرایند سخت تولید برق از تاسیسات این نیروگاه بازدید کردند.

✍ به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق مشهد؛ همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی بازدیدی با هدف آشنایی فرزندان ایشان با نحوه آشنایی محل کار پدران شان و ایجاد درک بیشتر اهمیت وحساسیت فعالیت های نیروگاه،این بازدید با مساعدت مدیر عامل محترم و همکاری امورهای مختلف نیروگاه انجام گردید، که۴۲ نفر از فرزندان پسر پرسنل حضور داشتند.
🔹 در ابتدا،بازدیدکنندگان ضمن صرف صبحانه، با حضور در سالن همایش شرکت ،کلیپ هایی در خصوص معرفی نیروگاه شامل نگهداری، تعمیرات، بهره برداری و تولید انرژی به نمایش در آمد،سپس بازدیداز قسمتهای اتاق فرمان، سالن توربین واحد های اشکودا و کارگاه تعمیرات واحد های گازی، تعمیرات اساسی واحد bbc1، واحد شیمی انجام شد. در هنگام بازدید کارشناسان نیروگاه به تشریح توانمندیها و دستاورهای کارکنان نیروگاه در زمینه تعمیرات و نگهداری واحدها،و موفقیهای حاصل شده در بخشهای مختلف و پیچیدگی مراحل مختلف تولید انرژی پرداختند.
🔹 سپس با حضور در مسجد سردار شهید محمود امیر خانی نیروگاه،ضمن برگزاری حلقه صالحین همراه با پرسش پاسخ ،و اهداء جوایز ،اقامه نماز ظهر و عصر نیز برگزار گردید.
🔹
در پایان فرزندان همکاران با شرکت در مسابقات پنالتی(دروازه کوچک) در چهار رده سنی به رقابت با یکدیگر پرداختند،و توانایی خود را در این رشته ورزشی به نمایش گذاشتند،سپس به مقام های اول تا سوم هر رده جوایزی اهداء گردید.


منبع: روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق مشهد  تعداد بازدید : 67 نوشته شده توسط: عباس گرايي

کلمات کلیدی:  بازدید فرزندان


بازگشت

درباره نيــروگاه مشــهد
بــازرگــانـي
نشریـه پیــام تولیـد مشهـد
پيـــوندها