logo logo
تازه های نیروگاه سه شنبه 17 خرداد 1401 ساعت 14:7

بازدید سرپرست محترم شرکت افق توسعه انرژی خلیج فارس از نمایشگاه خصوصی سازی در اقتصاد ایران

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق مشهد؛ دکتر آرش جالبی سرپرست شرکت افق توسعه انرژی خلیج فارس، به اتفاق مهندس موسالو ،معاون بازرگانی و بازار برق این شرکت با حضور در نمایشگاه نخستین رویداد خصوصی سازی اقتصاد ایران، از غرفه شرکت افق توسعه انرژی خلیج فارس بازدید کرد، و با حاضران در غرفه های مختلف به گفتگو پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق مشهد؛ دکتر آرش جالبی سرپرست شرکت افق توسعه انرژی خلیج فارس، به اتفاق مهندس موسالو ،معاون بازرگانی و بازار برق این شرکت با حضور در نمایشگاه نخستین رویداد خصوصی سازی اقتصاد ایران، از غرفه شرکت افق توسعه انرژی خلیج فارس بازدید کرد، و با حاضران در غرفه های مختلف  به گفتگو پرداخت.

گفتنی است، شرکت افق توسعه انرژی خلیج فارس علاوه بر حضور درنخستین رویداد خصوصی سازی اقتصاد ایران ، با برپایی غرفه ای. در نمایشگاه جانبی آن ، به معرفی توانمندی ها و دستاورد های اقتصادی خود می پردازد.

در غرفه شرکت افق توسعه انرژی خلیج فارس پروژها ،  توانمندی ها و دستاوردهای‌اقتصادی، فنی و مهندسی  این شرکت به عنوان یکی از تجربه های موفق خصوصی سازی در سطح ملی به مسئولین، متخصصین و دیگر بازدیدکنندگان نمایشگاه جانبی این رویداد ارائه می شود.

در این رویداد، ضمن برگزاری ۱۶ نشست تخصصی با مشارکت ۱۰۰ نفر از صاحب نظران داخلی و‌خارجی و مروری بر دو دهه خصوصی سازی با ارایه  نحوه واگذاری و عملکرد ۷۰۰ شرکت واگذار شده در قالب نمایشگاه عرضه سبد فعلی سهام خصوصی نیز صورت می گیرد.

منبع: روابط عمومی  تعداد بازدید : 109 نوشته شده توسط: عباس گرايي

کلمات کلیدی: 


بازگشت

درباره نيــروگاه مشــهد
بــازرگــانـي
نشریـه پیــام تولیـد مشهـد
پيـــوندها