logo logo
تازه های نیروگاه پنجشنبه 27 خرداد 1400 ساعت 14:10

برگزاری همایش بصیرتی فرماندهان و سرگروه¬های شجره طیبه صالحین حوزه بسیج ادارات کل شهید عباسپور

🔹به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق مشهد؛حجت الاسلام پژمانفر نماینده محترم مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، جناب سرهنگ کهنسال؛ رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه امام رضا (ع) ، به همراه فرماندهان و سرگروه¬های شجره طیب صالحین حوزه بسیج ادارات کل شهید عباسپور و پرسنل نیروگاه مشهد در این همایش شرکت نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق مشهد؛حجت الاسلام پژمانفر نماینده محترم مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، جناب سرهنگ کهنسال؛ رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه امام رضا (ع) ، به همراه فرماندهان و سرگروه­های شجره طیب صالحین حوزه بسیج ادارات کل شهید عباسپور و پرسنل نیروگاه مشهد در این همایش شرکت نمودند.
در ابتدا با قرائت فاتحه در محل یادمان شهدا نیروگاه مشهد ضمن ارج نهادن به رشادت ها و ارزش های دفاع مقدس و شهدای انقلاب ، یاد و خاطره این عزیزان را گرامی داشتند ، در ادامه مهمانان در مسجد فجر نیروگاه حاضر و در نماز جماعت ظهر و عصر شرکت نمودند .سپس با تلاوت قرآن مجید و سرود ملی مراسم به صورت رسمی آغاز گردید.
 در ابتدا آقای مهندس امیر طالبی طرقبه مدیر عامل نیروگاه مشهد، ضمن عرض خوش آمدگویی به مهمانان ، و تبریک دهه کرامت و میلاد امام رضا(ع) ، پشتوانه معنوی نیروگاه مشهد در طول 40 سال گذشته را اهدا ۵ شهید، و حضور۳۱۰ ایثارگر، ۴ آزاده ،۸۹ نفر جانباز و ۴ فرزند  معزز شاهد در نیروگاه مشهد دانسته و این امر را نشانه دلبستگی همکاران پر تلاش نیروگاه ، به انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی دانستند. و با بیان فعالیت­های فرهنگی بسیج نیروگاه مشهد در طول یکسال گذشته از فرمانده محترم بسیج نیروگاه ، حجت الاسلام آقایی امام جماعت نیروگاه و تمامی همکاران بسیجی تشکر و قدردانی نمودند . ایشان همچنین با ذکر آمار تولید نیروگاه در سال گذشته و ابتدای سال 1400؛ در خصوص اهمیت نوسازی نیروگاه مشهد اظهار کرد: این نیروگاه به دلیل تامین برق پایدار و مطمئن و به دلیل اتصال آن به خطوط ۱۳۲ و ۶۳ کیلوولت و همچنین نزدیکی به مصرف‌کننده، از اتلاف انتقال برق به مصرف‌کنندگان جلوگیری به عمل می‌آورد و در پایداری شبکه برق مشهد بسیار تاثیرگذار است. ایشان سهم تولید نیروگاه مشهد را در خراسان حدود ۷ درصد خوانده اما نقش این میزان از تولید را در تامین امنیت شهر مشهد مهم و احداث واحد های جدید در زمین نیروگاه مشهد را بسیار حیاتی دانستند.
ایشان در خاتمه از نماینده محترم مشهد و کلات خواهش نمودند نسبت به نصب واحدهای جدید نیروگاه مشهد با توجه به فرسودگی و راندمان پائین واحدهای موجود نیروگاه، پیگیری لازم را از طریق مجلس و مقامات استانی و کشوری مبذول نمایند.
و با دعوت همکاران محترم نیروگاه به حضور پر شور در انتخابات 28 خرداد ماه به همراه خانواده به سخنان خود پایان دادند.
آقای مهندس حسینی فرمانده حوزه ادارت کل شهید عباسپور دومین نفری بودند که در خصوص برگزاری همایش توضیحاتی ارایه نمودند. ایشان ضمن تبریک میلاد امام هشتم(ع) و تشکر از حضور نماینده محترم مجلس شورای اسلامی در جمع بسیجیان، برگزاری اینگونه همایش ها را با هدف رشد و ارتقاء سطح کیفی شجره طیبه صالحین در بسیج، مبادله افکار مختلف حوزه ها با همدیگر در این طرح و نزدیک شدن سرگروه ها با مربیان حوزه ها اعلام نمودند.
 مهندس حسینی افزود: همایش سرگروه های صالحین با برنامه های بصیرتی، اخلاقی ، جلسات و کارگروه های هم اندیشی همراه است.
او از این که  جایگاه و ارزش سرگروه و یا مربی طرح شجره طیبه صالحین روز به روز در سازمان بسیج مستضعفین در حال افزایش است ابراز خرسندی نموده و در پایان از کلیه اعضای بسیج حاضر در جلسه برای پرشور شدن اتنخابات پیش رو و زدن مشت محکمی بر دهان یاوه گویان غرب و شرق دعوت به عمل آوردند.
سپس حجت الاسلام و المسلیمن پژمانفر که به عنوان مهمان ویژه در این همایش شرکت کرده بودند ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد پر برکت امام رضا(ع) با بیان بخشی از مشکلات موجود در صنعت برق کشور و با تاکید بر ضرورت احداث واحد های جدید  ، با توجه به خاموشی های اخیر گفت ؛ در هر سال می بایست حدود 10 هزار مگاوات برق بر سهم تولید برق کشور اضافه شود.
وی ادامه داد؛ حضور مردم در انتخابات باعث امنیت بیشتر در کشور می شود و نیروهای مومن، متعهد و انقلابی نیز باید در این فضا حضور پررنگ تری داشته باشند تا در مقابل بسیاری از اخبار و جهت گیری­های غلط که دشمنان شکل می­دهند روشنگری نمایند. ایشان خطاب به فرماندهان و مسئولین محترم بسیج ادارات حاضر در جلسه فرمودند ؛ هر یک از شما بسیجیان می بایست مردم را به حضور پرشور در پای صندوق های رای به منظور تعیین آینده کشور ، دعوت نموده و با روشن گری فضای موجود و اهداف پلید دشمنان ، همگان را به حضور در پایه صندوق­های رای برای حفظ اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی دعوت نمایید.
در پایان این همایش بازدید از واحدهای نیروگاه با حضور حجت الاسلام پژمانفر و جناب سرهنگ کهنسال صورت پذیرفت.

منبع: روابط عمومی  تعداد بازدید : 17 نوشته شده توسط: عباس گرايي

کلمات کلیدی: 


بازگشت

درباره نيروگاه
بازرگاني
گالری
پيوندها
 گالری      
 عکس های تعمیرات اساسی نیروگاه      
       
       

  

hit counter